OGŁOSZENIE PILNE - OBOWIĄZKOWA NOWA KARTA

OGŁOSZENIE PILNE  - OBOWIĄZKOWA NOWA KARTA

Szanowni Państwo,

Zgodnie z nowymi wymogami MZPN każdy zawodnik MLKS Józefovia Józefów biorący udział w rozgrywkach ligowych będzie posługiwał się INDYWIDUALNĄ KARTĄ LICENCJI ZAWODNIKA w miejsce dotychczasowo obowiązuj legitymacji szkolnej.

Dlatego prosimy aby do dnia 05 listopada 2015 dostarczył zdjęcia wymiar 294 / 234 PX na kontrastowym jasnym tle, prezentujące twarz zawodnika, ewentualnie część jego ramion. Zdjęcie prosimy aby było w stroju meczowym (czerwonym). Zdjęcie musi być dostarczone w wersji elektronicznej (płyta, usb).

Będzie to jedyny obowiązujący dokument tożsamości zawodnika podczas przedmeczowej weryfikacji gracza.

Ze względu na wprowadzenie danych zawodnika do intranetu w nieprzekraczalnym terminie 15 listopada oraz liczbę zawodników, które będziemy musieli zarejestrować prosimy aby wskazany termin 05 listopada 2015 był terminem nieprzekraczalnym.

Z poważaniem,

Zarząd MLKS Józefovia Józefów