RELACJA SRT ORŁY vs JÓZA

W niedzielę 07.06.15 drużyna Józefovii 2003 grała na wyjeździe z SRT Orły Halinów.

Mecz w naszym wykonaniu był całkiem dobrym występem, jednak wynik końcowy nie oddaje w pełni tego, co działo się na boisku. Pierwsza odsłona była szczególnie udana dla podopiecznych Sławomira Więckusa pod względem gry jak i rezultatu.

Już w 9 min. spotkania uzyskaliśmy prowadzenie, po dobrze rozegranym rzucie rożnym było 1-0 dla Józy.

Po wymianie podań Kuba Matecki - Filip Brojek, wpadł gol przy którym spory udział miał bramkarz gospodarzy.

6 minut później w polu karnym Józy nieprzepisowo powstrzymywał nasz obrońca gracza Orłów i sędzia podyktował rzut karny.

Po strzale z "jedenastki" Orły wyrównały stan meczu.

W 19 minucie meczu piłkę przejęta w środku pola zagrał Kuba Matecki za kołnierz linii obrony gospodarzy.

Pędzący za nią Mikołaj Junczyk bez namysłu podbił ją raz jeszcze przelobowując ratującego sytuację wyjściem z bramki golkipera Orłów.

Na przerwę zawodnicy Józy schodzili w dobrych nastrojach i nic nie wskazywało na to, że skończy się to inaczej.

Bardzo szybko zmienił się wynik meczu w drugiej połowie, bo już w 2 minucie tej części gry.

Gospodarze po rzucie rożnym doszli do strzału i było 2:2

Po kolejnych dwóch minutach straconą przez nas piłkę w okolicy środka pola gospodarze podali do napastnika, który wychodząc "sam na sam" skierował ją do naszej bramki.

Wynik 3:2 pozostał bez zmian już do końca meczu, choć do końca Józa próbowała "wyciągnąć się" choćby remis.

Na wyniku zaciążył brak koncentracji zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy i można mieć odczucie, że była ona nieco gorsza od pierwszej części. Niemniej jednak remis byłby bardziej sprawiedliwym wynikiem.

Na kolejne emocje zapraszam w najbliższą sobotę !

Linki do meczu dzięki uprzejmości sztabu realizatorskiego naszej drużyny umieszczam poniżej.

Gdyby ktoś miał odbiornik czarno-biały to dla ułatwienia podaję, że gramy w strojach zielonych !