RELACJA VULCAN 1:5 JÓZA + LINKI DO FILMÓW

W sobotę Józa rozgromiła Vulcan 1:5.

Przeciwnika nie było stać na więcej w tym meczu jak wykorzystanie błędu Józy na samym początku spotkania (7 minuta). Niedokładnie wycofaną piłkę przejął napastnik gospodarzy zostawiając w tyle naszego obrońcę, po czym "podcinką" nad bramkarzem zdobył gola. Dobrze dysponowana tego dnia drużyna z Józefova pokazała, że umie spokojnie i nie tylko do przodu rozgrywać piłkę. Dzięki temu szybko nadeszło wyrównanie, bo już w 8-ej minucie - strzelcem Oliwier Olszewski (asysta Filip Brojek). Podopieczni Sławomira Więckusa bardzo często dobrze kierowali prostopadłe piłki, po których groźnie robiło się pod bramką graczy z Wólki Mlądzkiej. Efektem wyjście na prowadzenie i wynik 1:2 (przechwyt piłki przez Tymona Ratajczaka i strzał Olszewskiego). W końcówce pierwszej połowy już 1:3 dla Józefovii. Po rzucie rożnym bitym przez Wojtka Karwińskiego piłkę wbił w pole karne Franek Wójcik, a Filip Jurczak zakończył to strzałem pokonując bramkarza Wólki.

Gospodarze na boisku i trybunach nie kryli swojego zdenerwowania. Jednak okazali się bardzo gościnni, ponieważ w drugiej połowie Józefovia zdobyła 2 gole, pierwszego po rzucie rożnym wykonywanym przez Filipa Brojka (trafił do siatki Franek Wójcik). Drugiego gola zdobyliśmy po prostopadłym podaniu od Filipa Brojka do Franka Wójcika, który ponownie wpisał się na listę strzelców. Nasi bramkarze nie mieli w tym spotkaniu dużo pracy, jednak cały zespół zasłużył na pochwałę za przemyślane akcje, opanowanie i charakter, czego brakowało w ostatnich meczach.

Vulcan w tych rozgrywkach jeszcze bez wygranej ale w tej grupie jest wszystko możliwe.

Poniżej linki do relacji meczu Live -  I i II połowa - dzięki ekipie filmowej naszego sztabu z fanklubu Józa 2003.